TAD Anaokulu Franchising
“ Öncelikle Bilgi Talep Formunu Doldurunuz
About Us

TAD PRESCHOOL

TAD Preschool

Hakkında

TAD Preschool 1951 yılından bu yana Dil Eğitimi konusunda önemli başarılara imza atmış Türk-Amerikan Derneği’nin okul öncesi eğitim kurumudur. Eğitim yaklaşımını 21. Yüzyıl Becerilerine dayandıran ve bu doğrultuda tam gün İngilizce eğitimi ve atölye sistemi ile faaliyetlerine devam eden TAD Preschool, çocukların İngilizce eğitimi alırken, doğru bir yaşam enerjisine sahip olabilmesi için ihtiyacı olan güven, sevgi, merhamet duygularını da atlamayan TAD Preschool, aynı zamanda, sosyalleşme, paylaşma, saygı duyma, sorumluluk alabilme, nezaket ve görgü kurallarını uygulayabilme, diksiyon, duruş, herhangi bir müzik enstrümanı çalabilme gibi, daha birçok konuda da özel çalışmalar yaparak, TAD Preschool Müfredatını geliştirmiştir. Kendi İngilizce yayınlarına sahip olan TAD Preschool franchising sisteminde standardizasyon ve marka kalitesi ön plandadır. Mezun ettiği öğrencilerin aynı kalitede ilkokul ve ortaokul eğitimi alabilmeleri için Ankara’da kendi kolejini de kurmuştur.

Şubeleri

Ankara: Çayyolu, Cinnah, Oran, İlkbahar, Ümitköy, Bağlıca, Batıkent, Eryaman
İstanbul: Ataşehir, Çekmeköy, Beykoz
İzmir: Mavişehir, Gaziemir, Bornova
Diğer: Gaziantep, Erzurum, Denizli, Kayseri, Bursa, Iğdır

Franchiseelere Hizmetleri

Kurulum ve Dönüşüm Danışmanlığı: Yeni açılan veya TAD Preschool markasına geçmeyi tercih etmiş olan faal anaokullarının kurulum veya dönüşüm aşamalarında sürekli danışmanlık sağlanmaktadır. Bina Seçimi, şirketleşme, ruhsat çalışmaları, mimari çizim ve mobilya/materyal konularında kendi standartları doğrultusunda danışmanlık sunmaktadır.

Oryantasyon: Tüm Franchiseeler, Türk-Amerikan Derneği ve TADPreschool yetkilileri tarafından bir Oryantasyon eğitimine tabii tutulurlar. Bu eğitimler de, TADPRESCHOOL uygulamaları ve sektörle ilgili önemli bilgiler temin edilir.

İşletme El Kitabı: TADPRESCHOOL eğitim öğretim uygulamalarının yanı sıra, her tür idari ve akademik prosedür ve işleyişleri hakkında ayrıntılı bir kılavuz tüm Franchiseelere teslim edilir.

TAD-Presoft: Türk-Amerikan Derneği IT Departmanı tarafından geliştirilen TAD-Presoft yazılımı, franchiseelerin ihtiyaç duyacağı her tür bilgi, belge ve uygulamanın online olarak elde edilebileceği, finansal içeriklerin takip edileceği, tüm öğrencilerimizin kayıt bilgilerinin yanı sıra öğretmen ve öğrencilere yönelik eğitsel materyallerin bulunduğu, okul/öğretmen ile veli arasında bir köprü görevi üstlenen özel yazılım tüm franchiseelere açılır.

Personel Değerlendirmesi: Tüm personel alımlarıyla ilgili gerekli danışmanlık Türk Amerikan Derneği ve anlaşmalı Kurumsal Danışmanlık Firması tarafından temin edilir. Öğretmen alım süreçlerinde, öğretmen yeterliliklerinin ölçülmesi, yazılı ve sözlü değerlendirmeler ile öğretmen alım onayları tek bir merkezden yapılır.

Akademik Materyal: Profesyonellerce geliştirilmiş olan her türlü müfredat, plan ve materyal tüm franchiseelere temin edilir ve TADPRESOFT üzerinden sürekli erişim sağlanır. Yapılan güncellemeler düzenli bir şekilde franchiseelerle paylaşılır.

Reklam Tanıtım: Gerek Türk Amerikan Derneği ve gerekse TADPRESCHOOL tarafından yapılan her tür kurumsal reklam tanıtım materyal tasarımları IT Departmanınca yürütülmektedir. Bunun yanı sıra, her iki kurum tarafından muhtelif sosyal medya çalışmaları yine aynı birim tarafından yürütülür.

Takip ve Denetim: Türk Amerikan Derneği Akademik Direktörlük Ofisi ile TAD Preschool Kurumsal Danışmanlık yetkilileri, yılın belirli dönemlerinde denetim ve eğitim ziyaretleri gerçekleştirmektedir. İşleyişin doğruluğunu takip edip, aksaklıkların yerinde çözülmesinin yanı sıra, öğretmen gözlem ve eğitimleri söz konusu ziyaretler çerçevesinde gerçekleştirilir.

Akademik Çalıştay: Türk-Amerikan Derneği Akademik Direktörlük Ofisi ve TAD Preschool Kurumsal Danışmanlık yetkilileri tarafından her sene Ankara’da düzenlenen Akademik Çalıştaylarda bütün yıl değerlendirilir, eksiklikler tespit edilir ve sistemin geliştirilmesine yönelik planlamalar kolektif şekilde gerçekleştirilir.

Eğitim: Türk-Amerikan Derneği ve TAD Preschool Kurumsal Danışmanlık yetkililerince tüm idari ve yardımcı personel ile öğretmenlere iş akış ve işleyişle ilgili eğitim sunmaktadır. Her akademik yıl başlangıcınca yeni alınan öğretmenlere yönelik yürütülen Hizmet Öncesi Eğitimlerin yanı sıra ihtiyaca göre Hizmet İçi Eğitimler de yürütülmektedir.

Sürekli Danışmanlık: Gerek Türk-Amerikan Derneği gerekse TAD Preschool Kurumsal Danışmanları tüm franchiseelerin ihtiyaç duyduğu anlarda sürekli danışmanlık sağlamaktadır.

Franchising Ücretleri

TAD Preschool Franchising Bedeli şehir ve bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Küçük şehirlerde bu bedel 100.000 TL + KDV iken büyük şehirlerde 125.000 TL + KDV şeklinde uygulanmaktadır.

TAD Preschool Franchising sisteminde aidat uygulaması bulunmaktadır. Bu bedel şehir ve bölgelere göre değişiklik göstermektedir.

Verilen fiyatlar liste fiyatı olup, anaokulufranchise.com tercih edenler için özel indirimler uygulanmaktadır.

Websitesi Adresi

https://www.tadpreschool.com/

TAD Anaokulu Franchising